JAK SIĘ ZBADAĆ

opis niedostepny Stań przed lustrem, oprzyj dłonie na biodrach i przyjrzyj się piersiom. Zwróć uwagę, czy nie zmienił się ich kształt i wielkość, kolor skóry oraz wygląd brodawki. Następnie unieś ręce jeszcze raz i obejrzyj piersi.  
opis niedostepny Na koniec ściśnij brodawkę i sprawdź czy nie wydobywa się z niej żadna wydzielina czy krew.
opis niedostepny Stojąc, unieś rękę za głowę. Trzema środkowymi palcami lewej dłoni uciskaj lekko pierś, zataczając małe kółeczka. Zbadaj tak całą pierś, potem podobnie sprawdź drugą.
opis niedostepnyPołóż się na plecach i podłóż pod prawy bok zwinięty ręcznik. Lewą rękę połuż pod głową. Trzema środkowymi palcami prawej ręki zbadaj całą pierś.
opis niedostepnyNastępnie ułóż rękę wzdłóż tułowia i sprawdź czy węzły chłonne pod pachą nie są powiększone.  Tak samo zbadaj drugą pierś.
  • Jubileusz 15sto lecia Amazonek BrzeszczeJubileusz 15sto lecia Amazonek Brzeszcze
  • 22 lipca wycieczka do Wisły i Rycerki
  • W dniach od 01 do 03 czerwca odbyła się wycieczka do Wrocławia
  • Przemień swoje lęki na talentyPrzemień swoje lęki na talenty Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, realizujemy projekt Rehabilitacja społeczna pt" Przemień swoje lęki na talenty"jednym z punktów była wycieczka do Wieliczki , którą bardzo mile wspominają uczestniczki. a oto zdjecie zbiorowe w komnacie Sw. Kingi