Bieg Polki dla Polki

Bieg Polki dla Polki
8 marca w żywieckim parku znajomi i przyjaciele Pani Pauliny „Polki” Oździńskiej zorganizowali  bieg, w trakcie którego prowadzona była zbiórka pieniężna na pomoc w leczeniu Pani Pauliny. Poza Biegiem głównym – dystans 5 km odbył się Bieg Rodzinny – dystans 1,5 km oraz bieg Nordic Walking. Celem biegu było zwrócenie uwagi na profilaktykę badań we wczesnym leczeniu nowotworów oraz rehabilitację osób już po operacjach.

W trakcie imprezy w parku zorganizowane zostało miasteczko medyczne, które prowadziło szeroką akcję informacyjną, celem podniesienia świadomości o badaniach profilaktycznych.

Stowarzyszenie AMAZONEK w Żywcu reprezentowały: Ela, Alicja, Anna i Zofia, które na fantomach pomagały wyczuć polkom guzki piersi. 
OrganizatorzyOrganizatorzy
opis niedostepny Przed startem
opis niedostepnyStart biegu
opis niedostepnyAtrakcja dla najmłodszych
  • Jubileusz 15sto lecia Amazonek BrzeszczeJubileusz 15sto lecia Amazonek Brzeszcze
  • 22 lipca wycieczka do Wisły i Rycerki
  • W dniach od 01 do 03 czerwca odbyła się wycieczka do Wrocławia
  • Przemień swoje lęki na talentyPrzemień swoje lęki na talenty Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, realizujemy projekt Rehabilitacja społeczna pt" Przemień swoje lęki na talenty"jednym z punktów była wycieczka do Wieliczki , którą bardzo mile wspominają uczestniczki. a oto zdjecie zbiorowe w komnacie Sw. Kingi