WOLONTARIUSZKA ROKU 2014

WOLONTARIUSZKA ROKU 2014
Nasza koleżanka Anna Zając zwyciężyła w konkursie „Wolontariusza Roku” organizowanego już po raz szósty przez Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu w kategorii „najlepszy wolontariusz w organizacji”. Anna działa w Fundacji „Pomnik – Hospicjum Miastu Oświęcim”. Naszą wolontariuszkę kapituła konkursu doceniła za wsparcie pacjentów hospicjum i pomaganie im w znoszeniu trudów nieuleczalnej choroby. Anna również kilka lat temu zmagała się z ciężką chorobą nowotworową – jest po podwójnej mastektomii.
Wszystkie nagrodzone osoby w konkursie otrzymały medale, dyplomy, upominki. Podczas spotkania w Urzędzie Miasta w Oświęcimiu dzielili się swoimi doświadczeniami w pomaganiu innym, słabszym.
GRATULACJE DLA ANNY,
WSZYSTKIE AMAZONKI ŻYCZĄ DUŻO SIŁY W DALSZEJ PRACY NA RZECZ OSÓB SŁABSZYCH OD NAS.
  • Jubileusz 15sto lecia Amazonek BrzeszczeJubileusz 15sto lecia Amazonek Brzeszcze
  • 22 lipca wycieczka do Wisły i Rycerki
  • W dniach od 01 do 03 czerwca odbyła się wycieczka do Wrocławia
  • Przemień swoje lęki na talentyPrzemień swoje lęki na talenty Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, realizujemy projekt Rehabilitacja społeczna pt" Przemień swoje lęki na talenty"jednym z punktów była wycieczka do Wieliczki , którą bardzo mile wspominają uczestniczki. a oto zdjecie zbiorowe w komnacie Sw. Kingi
  •