Wigilia 2014

W dniu 17 grudnia jak co roku członkinie stowarzyszenia spotkały się na wspólnej Wigilijce w Casablance w Rajsku. Przybyły prawie wszystkie Amazonki należące do Stowarzyszenia. Na środku na małym udekorowanym stoliku świeciło się 19 świeczek, symbolizujących koleżanki które od nas odeszły.

Na początku prezes Krystyna Dadak przywitał przybyłych gości. Przybyli do nas: lek. med. Jerzy Frączek – Chirurg Onkolog z Poradni Chirurgii Onkologicznej w Oświęcimiu, Pani Urszula Brania – Współwłaścicielka Studia „BIO-REH” w Oświęcimiu, Pani Iwona Zoń – Reha Plus domowa Rehabilitacja oraz Pani Alicja Matusik – jedna z założycielek Stowarzyszenia.

Następni każda z Amazonek przedstawiła się mówiąc, ile czasu minęło od operacji, oraz odśpiewaliśmy wspólnie hymn.

Po części oficjalnej rozpoczęła się konsumpcja – barszcz z uszkami, rybka z ziemniakami i surówkami, serniczek do kawy, czerwone winko – do toastu – SMACZNE BYŁO.

Każda z Amazonek miło i uroczyście spędziła ten przedświąteczny wieczór.
opis niedostepnyEla z naszymi rehabilitantkami
opis niedostepny
opis niedostepny
  • Jubileusz 15sto lecia Amazonek BrzeszczeJubileusz 15sto lecia Amazonek Brzeszcze
  • 22 lipca wycieczka do Wisły i Rycerki
  • W dniach od 01 do 03 czerwca odbyła się wycieczka do Wrocławia
  • Przemień swoje lęki na talentyPrzemień swoje lęki na talenty Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, realizujemy projekt Rehabilitacja społeczna pt" Przemień swoje lęki na talenty"jednym z punktów była wycieczka do Wieliczki , którą bardzo mile wspominają uczestniczki. a oto zdjecie zbiorowe w komnacie Sw. Kingi
  •