Wigilia

W dniu 19.12.2013 r. spotkałyśmy się w restauracji „Casablanka” na corocznej WIGILIJCE. Przybyły prawie wszystkie Amazonki należące do Stowarzyszenia.

Sala była ładnie udekorowana. Stoły ułożone w podkowę, przystrojone świecami i różami. Na środku sali na stoliczku paliło się 18 świeczek symbolizujących 18 śp. koleżanek, które odeszły na zawsze.

Prezes Krysia Dadak przywitała gości i koleżanki odczytując świąteczne przesłanie.

Z zaproszonych gości przybyła Pani Aleksandra Bibrzycka, Sekretarz Zarządu Powiatu. Wraz z życzeniami dostałyśmy od Niej folder „Powiat Oświęcimski w Euroregionie Beskidy”. Gościłyśmy również przedstawicielkę Urzędu Miasta Oświęcim, która przyniosła piękną bombkę wraz z życzeniami od Prezydenta Miasta. Kolejnym Gościem z Oświęcimia była Pani Ewelina z Bio-Rehu reprezentując nasze rehabilitantki. Panie przygotowały dla nas kosz z piłkami, taśmami do ćwiczeń i słodkościami.

Od naszego Zarządu każda Amazonka dostała dzwoneczki czekoladowe, które dodatkowo dekorowały stoły.

Było miło i uroczyście. Każda przedstawiła się podając czas od operacji. Zaśpiewałyśmy nasz hymn, dzieliłyśmy się opłatkami składając życzenia.

Było smaczne menu: barszczyk z uszkami, dorsz i surówki, sałatki, sernik do kawy. Lampką czerwonego wina wzniosłyśmy toast za zdrowie gości i nasze.


Do „WIGILIJKI” 2014 roku

opis niedostepnyPrzywitanie przybyłych gości i odczytanie życzeń.
opis niedostepnySmaczna Wigilijka.
opis niedostepnySmaczna Wigilijka.
opis niedostepnyZaproszeni goście.
opis niedostepny
  • Jubileusz 15sto lecia Amazonek BrzeszczeJubileusz 15sto lecia Amazonek Brzeszcze
  • 22 lipca wycieczka do Wisły i Rycerki
  • W dniach od 01 do 03 czerwca odbyła się wycieczka do Wrocławia
  • Przemień swoje lęki na talentyPrzemień swoje lęki na talenty Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, realizujemy projekt Rehabilitacja społeczna pt" Przemień swoje lęki na talenty"jednym z punktów była wycieczka do Wieliczki , którą bardzo mile wspominają uczestniczki. a oto zdjecie zbiorowe w komnacie Sw. Kingi
  •